iPhone Face ID Onarımı Fiyat Listesi | 22 Temmuz 2024 |

iPhone Face ID onarımı fiyatları için hazırladığımız 22 Temmuz 2024 tarihli güncel iPhone Face ID tamiri fiyatları listemizi inceleyerek servis ücret tahmini alın.iPhone Face ID Onarımı

iPhone Face ID onarımı veya iPhone yüz tanıma onarımı gerektiren durumlar genellikle cihazın yüz tanıma sensörünün işlevselliğini kaybetmesi veya doğru şekilde çalışmaması nedeniyle ortaya çıkar.

Face ID'nin bozulması iPhone'unuzun güvenlik özelliklerini etkileyebilir ve Face ID'nin doğru çalışmasını engelleyebilir.

iPhone Face ID onarımı gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Yüz Tanımaya Yanıt Vermeme: iPhone cep telefonunuza baktığınızda Face ID'nin tepki vermemesi veya kilidi açmaması durumu, sensörün işlevselliğini kaybettiğini gösterebilir.

  • Düzensiz Yüz Tanıma: iPhone Face ID'nin düzensiz şekillerde veya geç yanıtlar vermesi, yüz tanıma sensöründe sorun olabileceğine işaret edebilir.

  • Tamamen Çalışmama: Face ID tamamen çalışmıyorsa veya cihazın yüzünüzü tanıma yeteneği kaybolduysa, sensörde fiziksel bir sorun olabilir.

  • Tekrarlanan Hatalar: iPhone'unuz sürekli olarak yüz tanıma hatası veriyorsa Face ID sensöründe sorun olabilir.

  • Takılma ve Donmalar: iPhone yüzünüzü tanıma konusunda donuyor veya takılıyorsa, yüz tanıma sensöründe sorun yaşanıyor olabilir.

  • Yanlış Tanıma: Cihaz farklı bir yüzü veya yüzünüzü yanlış tanıyorsa, sensörde sorun olabilir.

  • Sensörün Engellenmesi: iPhone cihazınızın ekranı veya sensör etrafındaki alanı koruyan bir kılıf veya ekran koruyucu, Face ID sensörünün doğru çalışmasını engelleyebilir.

  • Fiziksel Hasar: Cihazın darbe alması veya fiziksel hasar görmesi sonucu Face ID sensörü de zarar görebilir.

  • Sıvı Teması: iPhone cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması Face ID sensörünün zarar görmesine ve bozulmasına sebep olabilir.

Eğer iPhone'unuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız iPhone Face ID onarımı yaptırmanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

iPhone face id onarımı fiyatları ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret iPhone face id onarımı fiyat listesinde belirtilmiştir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

iPhone face id onarımı ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

iPhone face id onarımı nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

iPhone face id onarımı sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir, Whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

iPhone face id onarımı fiyat listesi konusunda merak ettikleriniz ve güncel fiyat bilgileri için bizimle İletişime geçin.


Onarım Merkezi Whatsapp İletişim