TCL Ön Kamera Değişimi Fiyat Listesi | 22 Temmuz 2024 |

TCL ön kamera değişimi fiyatları için hazırladığımız 22 Temmuz 2024 tarihli güncel TCL ön kamera değişimi fiyatları listemizi inceleyerek servis ücret tahmini alın.


Model A+ Kalite Revize Orijinal
TCL Plex Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 10L Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 10 Pro Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 10 Plus Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 10 SE Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20 SE Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20 Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20L Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20S Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20 Pro Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20B Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20E Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 20Y Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 30 Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 30E Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 30 SE Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
TCL 30 Plus Ön Kamera Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

TCL Ön Kamera Değişimi

TCL ön kamera değişimi değişimi gerektiren durumlar, cihazın ön kamerasının işlevselliğini kaybetmesi, görüntü kalitesinin düşmesi veya kamera uygulamalarında sorunlar yaşanması gibi nedenlerle ortaya çıkar.

Cep telefonunuzun ön kamerasının düzgün çalışması, selfie çekimleri, görüntülü görüşmeler ve diğer kamera işlevleri için önemlidir.

TCL ön kamera değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: TCL ön kameranızın camı çizilmiş, kırılmış veya çatlaksa, kameranın değiştirilmesi gerekebilir.

  • Düşük Görüntü Kalitesi: Cep telefonunuzun ön kamerasından alınan görüntülerin kalitesinin düşmesi veya bulanık olması, kameranın sorunlu olduğunun bir işareti olabilir.

  • Kamera Çalışmama: TCL ön kameranın açılmaması veya hiç tepki vermemesi durumu, kameranın işlevselliğini kaybettiğini gösterebilir.

  • Odaklama Sorunları: Ön kameranın otomatik odaklama yapmaması veya görüntünün odaklanmasında sorunlar yaşanması, kameranın değiştirilmesini gerektirebilir.

  • Renk Bozuklukları: Ön kameradan alınan görüntülerin renkleri solmuş veya anormal görünüyorsa, kamerada sorun olabileceği düşünülebilir.

  • Uygulama Sorunları: Farklı kamera uygulamalarını kullanmanıza rağmen sorunların devam etmesi, kameranın fiziksel bir problemi olabileceğini gösterebilir.

  • Yeniden Başlatma: TCL ön kamerasını kullanırken cihazın sık sık yeniden başlaması veya donması durumu, kameranın donanımsal olarak sorunlu olduğunun bir işareti olabilir.

  • Sıvı Teması: Cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması ön kamerasının zarar görmesine ve bozulmasına sebep olabilir.

Eğer cep telefonunuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız TCL ön kamera değişimi yaptırmanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

TCL ön kamera değişimi fiyatları ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret TCL ön kamera değişimi fiyat listesinde belirtilmiştir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

TCL ön kamera değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

TCL ön kamera değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

TCL ön kamera değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir, Whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

TCL ön kamera değişimi fiyat listesi konusunda merak ettikleriniz ve güncel fiyat bilgileri için bizimle İletişime geçin.


Onarım Merkezi Whatsapp İletişim