Vivo Batarya Değişimi Fiyat Listesi | 22 Temmuz 2024 |

Vivo batarya değişimi fiyatları için hazırladığımız 22 Temmuz 2024 tarihli güncel Vivo batarya değişimi fiyatları listemizi inceleyerek servis ücret tahmini alın.


Model A+ Kalite Revize Orijinal
Vivo Y20s Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y20 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y51 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V23 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V21e Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V21 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y53s Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y33s Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y21s Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y21 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y15s Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y11s Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y35 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y16 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y22s Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V25 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y36 Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V29 Lite Batarya Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Vivo Batarya Değişimi

Vivo batarya değişimi gerektiren durumlar, genellikle bataryanın yaşlanması veya işlevselliğini kaybetmesi nedeniyle ortaya çıkar. Eski ve yorgun piller, cep telefonunuzun performansını olumsuz etkiler ve kullanıcı deneyimini zorlaştırır.

Vivo batarya değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Düşük Batarya Ömrü: Vivo cep telefonunuzu aynı kullanım alışkanlıklarıyla eskiye nazaran çok daha kısa sürede şarj etmeye başladıysanız, batarya kapasitesi azalmış olabilir.

  • Hızlı Şarj Azalması: Vivo cep telefonunuzun bataryası hızla şarj oluyor ve kısa süre içerisinde şarj gerektiriyorsa, pil sağlığında veya batarya kapasitesinde azalma olabilir.

  • Yavaş Şarj Olma: Cep telefonunuzun bataryası normalden daha yavaş şarj oluyorsa, kablolu veya kablosuz şarj bağlantı noktalarında veya batarya kapasitesinde sorun olabilir.

  • Isınma Sorunları: Cep telefonunuzun pili normalden daha fazla ısınıyorsa, bataryada sorun olabileceği ihtimali kesinlikle değerlendirilmelidir.

  • Pil Yüzdesi: Cihazınızın batarya yüzdesi belirgin bir şekilde dalgalanıyorsa veya beklenmedik bir şekilde değişiyorsa, batarya ömründe bir sorun olabilir.

  • Yavaşlama: Pili zayıflamış ve performansı azalmış bir cihaz, aşırı enerji tüketen uygulamaların çökmesine veya genel yavaşlamalara neden olabilir.

  • Beklenmedik ve Ani Kapanmalar: Vivo cep telefonunuzun şarj yüzdesi yeterliyken beklenmedik bir şekilde aniden kapanması, batarya kapasitesinin azaldığının ve pil sağlığında bir sorun olduğunun işaretidir. Ani kapanma sorunları genellikle Vivo batarya değişimi ile çözülür.

  • Sıvı Teması: Cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması bataryasına zarar verebilir ve işlevselliğini kaybetmesine yol açabilir.

Eğer cep telefonunuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Vivo batarya değişimi yaptırmanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Vivo batarya değişimi fiyatları ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret Vivo batarya değişimi fiyat listesinde belirtilmiştir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Vivo batarya değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Vivo batarya değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Vivo batarya değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir, Whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Vivo batarya değişimi fiyat listesi konusunda merak ettikleriniz ve güncel fiyat bilgileri için bizimle İletişime geçin.


Onarım Merkezi Whatsapp İletişim