Vivo Mikrofon Değişimi Fiyat Listesi | 25 Temmuz 2024 |

Vivo mikrofon değişimi fiyatları için hazırladığımız 25 Temmuz 2024 tarihli güncel Vivo mikrofon değişimi fiyatları listemizi inceleyerek servis ücret tahmini alın.


Model A+ Kalite Revize Orijinal
Vivo Y20s Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y20 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y51 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V23 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V21e Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V21 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y53s Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y33s Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y21s Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y21 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y15s Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y11s Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y35 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y16 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y22s Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V25 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y36 Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V29 Lite Mikrofon Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Vivo Mikrofon Değişimi

Vivo mikrofon değişimi gerektiren durumlar, cihazın ses kaydı veya iletişim işlevselliğini kaybetmesi nedeniyle ortaya çıkar.

Cep telefonunuzun mikrofonu telefon görüşmeleri, sesli mesajlar, ses kaydı ve diğer sesli uygulamalar için kritik öneme sahiptir.

Vivo mikrofon değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: Cep telefonunuzda düşmeler, darbeler veya çarpışmalar nedeniyle mikrofon bileşenleri hasar görmüşse, mikrofon değişimi gerekebilir.

  • Ses Almama veya Düşük Ses Kalitesi: Vivo cihazınız ile telefon görüşmeleri sırasında karşı tarafın sizi duymaması veya düşük ses kalitesi sorunları yaşanıyorsa, mikrofonda sorun olabilir.

  • Ses Kesilmesi veya Dalgalanması: Telefon görüşmeleri veya ses kayıtları sırasında sesin kesilmesi veya dalgalanması, mikrofonun düzgün çalışmadığının bir işareti olabilir.

  • Ses Yankıları veya Gürültü: Cep telefonunuzun mikrofonunda sorun olduğunda, telefon görüşmeleri sırasında yankılar, gürültüler veya arka plan sesleri duyulabilir.

  • Sesli Komut Sorunları: Sesli komutları kullanırken mikrofonun algılama yapmaması veya yanıt vermemesi durumu, mikrofon sorunlarına işaret edebilir.

  • Kamera Kayıt Sorunları: Vivo ile video kaydederken ses kaydı alınmıyorsa veya düşük kaliteli ses kaydediliyorsa, mikrofonun sorunlu olduğu düşünülebilir.

  • Uygulama Sorunları: Sesli notlar veya diğer sesli uygulamalarda sorunlar yaşanıyorsa, mikrofonun değiştirilmesi gerekebilir.

  • Sıvı Teması: Vivo cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması mikrofonunun bozulmasına sebep olabilir.

Eğer cep telefonunuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Vivo mikrofon değişimi yaptırmanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Vivo mikrofon değişimi fiyatları ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret Vivo mikrofon değişimi fiyat listesinde belirtilmiştir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Vivo mikrofon değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Vivo mikrofon değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Vivo mikrofon değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir, Whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Vivo mikrofon değişimi fiyat listesi konusunda merak ettikleriniz ve güncel fiyat bilgileri için bizimle İletişime geçin.


Onarım Merkezi Whatsapp İletişim