Vivo Ses Tuşu Değişimi Fiyat Listesi | 22 Temmuz 2024 |

Vivo ses tuşu değişimi fiyatları için hazırladığımız 22 Temmuz 2024 tarihli güncel Vivo ses tuşu değişimi fiyatları listemizi inceleyerek servis ücret tahmini alın.


Model A+ Kalite Revize Orijinal
Vivo Y20s Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y20 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y51 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V23 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V21e Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V21 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y53s Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y33s Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y21s Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y21 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y15s Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y11s Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y35 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y16 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y22s Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V25 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo Y36 Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺
Vivo V29 Lite Ses Tuşu Değişimi 35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Vivo Ses Tuşu Değişimi

Vivo ses tuşu değişimi gerektiren durumlar, cihazın ses seviyesini ayarlamada zorluklar yaşanması, ses tuşlarının sıkışması veya düzensiz çalışması gibi nedenlerle ortaya çıkar.

Cep telefonunuzun ses tuşları, cihazın ses seviyesini ayarlamak ve sessize almak gibi önemli işlevleri kontrol eder.

Vivo ses tuşu değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: Cep telefonunuzda düşmeler, darbeler veya çarpışmalar nedeniyle ses düğmesi bileşenleri hasar görmüşse, ses tuşu değişimi gerekebilir.

  • Ses Tuşlarının Çalışmaması: Vivo ses açma ve kapatma tuşlarına basmanıza rağmen cihazın tepki vermemesi durumu, ses düğmesinde sorun olabileceğini gösterebilir.

  • Ses Tuşlarının Sıkışması: Ses tuşlarına basıldığında sıkışma, takılma veya kilitlenme hissi varsa, ses tuşlarında bir sorun olabilir.

  • Düzensiz Çalışma: Ses tuşlarına basıldığında düzensiz tepkiler veya yanıt vermemeler yaşanıyorsa, tuşlarda sorun olabilir.

  • Ses Seviyesi Ayarlamada Zorluklar: Ses tuşlarını kullanarak ses seviyesini ayarlamakta zorluk yaşıyorsanız veya ses seviyesi istediğiniz gibi değişmiyorsa, tuşlarda sorun olabilir.

  • Ses Tuşunun Kırılması: Cep telefonunuzun ses tuşları veya çevresindeki bölgelerde fiziksel hasarlar varsa, ses tuşu değişimi gerekebilir.

  • Sıvı Teması: Vivo cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması ses tuşunun bozulmasına sebep olabilir.

Eğer cep telefonunuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Vivo ses tuşu değişimi yaptırmanız gerekir.

Sıkça Sorulan Sorular

Vivo ses tuşu değişimi fiyatları ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret Vivo ses tuşu değişimi fiyat listesinde belirtilmiştir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Vivo ses tuşu değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Vivo ses tuşu değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Vivo ses tuşu değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için bizi arayabilir, Whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Vivo ses tuşu değişimi fiyat listesi konusunda merak ettikleriniz ve güncel fiyat bilgileri için bizimle İletişime geçin.


Onarım Merkezi Whatsapp İletişim