Casper VIA M35 Ekran Değişimi

Casper VIA M35 cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Casper VIA M35 ekran değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili ekran değişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Casper VIA M35 Ekran Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Casper VIA M35 ekran değişimi gerektiren durumlar genellikle ekranın fiziksel veya işlevsel olarak hasar görmesi nedeniyle ortaya çıkar.

Casper VIA M35 ekran değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Çatlama ve Kırılma: Casper VIA M35 cep telefonunuzun ekranı düşmeler, darbeler veya çarpmalar sonucunda çatlayabilir veya kırılabilir. Ekranın çatlaması, kırılması veya parçalanması ekran değişimi işlemi gerektirir.

  • Dokunmatik Sorunları: Casper VIA M35 cep telefonunuzun ekranında dokunmatik hassasiyetinin azalması veya yanıt vermemesi, Casper'inizin normal kullanımını zorlaştırabilir. Bu tür dokunmatik sorunları genellikle ekran değişimi ile çözülür.

  • Ekran Donması: Casper VIA M35 cep telefonunuzun ekranının aniden donması veya dokunmatik özelliklerinin işlememesi, yazılımsal bir sorunun belirtisi olabileceği gibi, fiziksel bir hasar nedeniyle de olabilir. Bu tür sorunlara ilk olarak yazılımsal olarak müdahale edilir, fiziksel sorunlar ekran değişimi ile çözülür.

  • Renk Anormallikleri ve Parlaklık Sorunları: Casper VIA M35 cep telefonunuzun ekranının renkleri soluk veya anormal görüntüleniyorsa, parlaklık seviyesi düzensiz bir şekilde kendiliğinden değişiyorsa ve ayarlamalara rağmen düzgün bir ekran parlaklığı elde edemiyorsanız ekran değişimi gerekebilir.

  • Ekran Titremesi: Casper VIA M35 cep telefonunuzun ekranının titreşmesi veya titremesi, ekranın arızalı olduğu ve değişmesi gerektiğinin bir işaretidir.

  • İç Ekran Kırılması: Casper VIA M35 cep telefonunuzun ekranının görüntü vermeyi durdurması, görüntü gelmemesi veya mürekkep akması benzeri mor renkli lekelenmeler mevcutsa, bu ekranınızın iç kısmının kırıldığı anlamına gelir, ekran değişimi ile çözülür.

  • Fiziksel Deformasyon: Casper VIA M35 cep telefonunuzun baskı altında kalması sonucu ekran fiziksel olarak deforme olabilir, eğrilebilir veya bükülebilir. Bu tarz deformasyonlar genellikle ekran ve kasa arasında uyuşmazlıklara sebep olur ve normal cihaz kullanımında sorunlar yaratır. Ekran değişimi yaptırarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Sıvı Teması: Casper VIA M35 cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması sonucu ekranın iç bileşenleri zarar görebilir ve ekranın işlevselliğini kaybetmesine yol açabilir.

Eğer Casper'inizde yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Casper VIA M35 ekran değişimi yaptırmanız gerekir.

Casper VIA M35 Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Casper VIA M35 ekran değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Casper VIA M35 ekran değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Casper VIA M35 ekran değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Casper VIA M35 ekran değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Casper VIA M35 Ön Cam Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Batarya Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Parmak İzi Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Kasa Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Arka Kapak Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Ön Kamera Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Arka Kamera Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Kamera Camı Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Mikrofon Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Hoparlör Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Casper VIA M35 Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Casper VIA M35 Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Casper VIA M35 Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Casper VIA M35 NFC Anteni Değişimi700 ₺
Casper VIA M35 Yazılım Güncelleme350 ₺
Casper VIA M35 Anakart Onarımı875 ₺
Casper VIA M35 Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: