Infinix Hot 11 Play Ön Kamera Değişimi

Infinix Hot 11 Play cep telefonunuzun ön kamerası mı bozuldu? Infinix Hot 11 Play ön kamera değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili ön kamera onarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Infinix Hot 11 Play Ön Kamera Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Infinix Hot 11 Play ön kamera değişimi değişimi gerektiren durumlar, cihazın ön kamerasının işlevselliğini kaybetmesi, görüntü kalitesinin düşmesi veya kamera uygulamalarında sorunlar yaşanması gibi nedenlerle ortaya çıkar.

Infinix'inizin ön kamerasının düzgün çalışması, selfie çekimleri, görüntülü görüşmeler ve diğer kamera işlevleri için önemlidir.

Infinix Hot 11 Play ön kamera değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: Infinix Hot 11 Play ön kameranızın camı çizilmiş, kırılmış veya çatlaksa, kameranın değiştirilmesi gerekebilir.

  • Düşük Görüntü Kalitesi: Infinix'inizin ön kamerasından alınan görüntülerin kalitesinin düşmesi veya bulanık olması, kameranın sorunlu olduğunun bir işareti olabilir.

  • Kamera Çalışmama: Infinix Hot 11 Play ön kameranın açılmaması veya hiç tepki vermemesi durumu, kameranın işlevselliğini kaybettiğini gösterebilir.

  • Odaklama Sorunları: Ön kameranın otomatik odaklama yapmaması veya görüntünün odaklanmasında sorunlar yaşanması, kameranın değiştirilmesini gerektirebilir.

  • Renk Bozuklukları: Ön kameradan alınan görüntülerin renkleri solmuş veya anormal görünüyorsa, kamerada sorun olabileceği düşünülebilir.

  • Uygulama Sorunları: Farklı kamera uygulamalarını kullanmanıza rağmen sorunların devam etmesi, kameranın fiziksel bir problemi olabileceğini gösterebilir.

  • Yeniden Başlatma: Infinix Hot 11 Play ön kamerasını kullanırken cihazın sık sık yeniden başlaması veya donması durumu, kameranın donanımsal olarak sorunlu olduğunun bir işareti olabilir.

  • Sıvı Teması: Infinix Hot 11 Play cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması ön kamerasının zarar görmesine ve bozulmasına sebep olabilir.

Eğer Infinix'inizde yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Infinix Hot 11 Play ön kamera değişimi yaptırmanız gerekir.

Infinix Hot 11 Play Ön Kamera Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Hot 11 Play Ön kamera değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Infinix Hot 11 Play Ön kamera değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Infinix Hot 11 Play Ön kamera değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Infinix Hot 11 Play Ön kamera değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Infinix Hot 11 Play Ekran Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Ön Cam Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Batarya Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Parmak İzi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Kasa Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Arka Kapak Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Arka Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Kamera Camı Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Mikrofon Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Hoparlör Değişimi525 ₺
Infinix Hot 11 Play İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 11 Play Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 11 Play Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 11 Play Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 11 Play NFC Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 11 Play Yazılım Güncelleme350 ₺
Infinix Hot 11 Play Anakart Onarımı875 ₺
Infinix Hot 11 Play Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: