iPhone 14 Plus Şebeke Anteni Değişimi

iPhone 14 Plus cep telefonunuzda şebeke sorunu mu yaşıyorsunuz? iPhone 14 Plus şebeke anteni değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili şebeke onarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
iPhone 14 Plus Şebeke Anteni Değişimi


FİYAT
30 ₺

SÜRE
1 Saat

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

iPhone 14 Plus şebeke anteni değişimi gerektiren durumlar, cihazın mobil ağlara bağlanmada sorunlar yaşanması, düşük sinyal gücü veya kesintili bağlantı gibi nedenlerle ortaya çıkar.

iPhone'unuzun şebeke anteni, cihazınızın baz istasyonlarına bağlanarak mobil ağ sunucularından operatör sinyallerini almasını sağlar.

iPhone 14 Plus şebeke anteni değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: iPhone'unuzda düşmeler, darbeler veya çarpışmalar nedeniyle şebeke anteni bileşenleri hasar görmüşse, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • Zayıf Sinyal: iPhone 14 Plus cihazınızda düşük sinyal seviyeleri veya hiç sinyal alamaması durumu, şebeke anteni sorunlarını gösterebilir.

  • Sinyal Kaybı: Cihazınızda sık sık sinyal kaybı yaşanıyorsa veya sinyal düzensiz bir şekilde kopuyorsa, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • 3G/4G/5G Değişimi: iPhone'unuz farklı şebeke türlerine geçtiğinde veya geçiş yaparken sorunlar yaşanıyorsa, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • Yavaş Veri Bağlantısı: Cihazın mobil veri bağlantısı yavaş veya düzensiz ise, şebeke anteni sorunlarının bir belirtisi olabilir.

  • Ağ Geçiş Sorunları: Cep telefonunuzda farklı baz istasyonları arasında geçiş yaparken veya ağ taraması yaparken sorunlar yaşanıyorsa, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • Çevredeki Diğer Cihazlardan Daha Zayıf Sinyal: Aynı şebekeyi kullanan diğer cihazlarla karşılaştırıldığında iPhone'unuzun daha düşük sinyal seviyeleri alması, şebeke anteni sorunlarına işaret edebilir.

  • Sıvı Teması: iPhone 14 Plus cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması şebeke anteninin bozulmasına sebep olabilir.

Eğer iPhone'unuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız iPhone 14 Plus şebeke anteni değişimi yaptırmanız gerekir.

iPhone 14 Plus Şebeke Anteni Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 14 Plus Şebeke anteni değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 30 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

iPhone 14 Plus Şebeke anteni değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

iPhone 14 Plus Şebeke anteni değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

iPhone 14 Plus Şebeke anteni değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için 0555 888 00 34 numaralı whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
iPhone 14 Plus Ekran Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Ön Cam Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Batarya Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Şarj Soketi Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Face ID Onarımı30 ₺
iPhone 14 Plus Kasa Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Arka Cam Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Ön Kamera Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Arka Kamera Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Kamera Camı Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Yakınlık Sensörü Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Mikrofon Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Hoparlör Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus İç Kulaklık Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Kulaklık Soketi Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Sim Yuvası Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Titreşim Motoru Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Güç Tuşu Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Ses Tuşu Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Wifi Anteni Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Bluetooth Anteni Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus NFC Anteni Değişimi30 ₺
iPhone 14 Plus Hafıza Yükseltme30 ₺
iPhone 14 Plus Anakart Onarımı30 ₺
iPhone 14 Plus Sıvı Teması30 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin:

whatsapp iletisim