iPhone 15 Arka Cam Değişimi

iPhone 15 cep telefonunuzun arka camı mı kırıldı? iPhone 15 arka kasa cam değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili arka cam onarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
iPhone 15 Arka Cam Değişimi


FİYAT
30 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

iPhone 15 arka cam değişimi gerektiren durumlar, genellikle cihazın arka yüzeyindeki camın çatlaması, kırılması veya hasar görmesi nedeniyle ortaya çıkar.

iPhone'unuzun arka camının değiştirilmesi, cihazın estetiğini geri getirmenin yanı sıra iç bileşenlerini de korumak için oldukça önemlidir.

iPhone 15 arka cam değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Çatlama ve Kırılma: iPhone 15 cep telefonunuzun arka camı düşmeler, darbeler veya çarpışmalar nedeniyle çatlamış veya kırılmışsa, arka camın değiştirilmesi gerekebilir.

  • Çizikler ve Aşınma: iPhone'unuzun arka camında belirgin çizikler, aşınma veya renk solmaları varsa, yeni bir arka cam ile cihazınızın görünümünü yenileyebilirsiniz.

  • Kamera ve Sensör Sorunları: Cihazınızın arka camının üzerindeki kameralar veya sensörler hasar gördüyse veya düzgün çalışmıyorsa, arka camın değiştirilmesi gerekebilir.

  • Fiziksel Deformasyon: Eski bir arka cam, cihazın iç bileşenlerini dış etkenlere karşı yeterince koruyamıyorsa, daha sağlam bir arka cam ile değiştirerek koruma seviyesini artırabilirsiniz.

  • Kozmetik: iPhone'unuzun görünümünü değiştirmek veya yeni bir renk seçeneği elde etmek isterseniz, arka cam değişimi bu amaçla kullanılabilir.

  • Sıvı Teması: iPhone 15 cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması arka cam içerisindeki bazı donanımların zarar görmesine ve bozulmasına sebep olabilir.

Eğer iPhone'unuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız iPhone 15 arka cam değişimi yaptırmanız gerekir.

iPhone Arka Cam Değişimi Fiyat Listesi sayfamızdan tüm modeller için güncel iPhone arka cam değişimi fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

iPhone 15 Arka Cam Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 15 arka cam değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 30 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

iPhone 15 arka cam değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

iPhone 15 arka cam değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

iPhone 15 arka cam değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için 0555 888 00 34 numaralı whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
iPhone 15 Ekran Değişimi15000 ₺
iPhone 15 Ön Cam Değişimi30 ₺
iPhone 15 Batarya Değişimi3600 ₺
iPhone 15 Şarj Soketi Değişimi30 ₺
iPhone 15 Face ID Onarımı30 ₺
iPhone 15 Kasa Değişimi30 ₺
iPhone 15 Ön Kamera Değişimi30 ₺
iPhone 15 Arka Kamera Değişimi30 ₺
iPhone 15 Kamera Camı Değişimi30 ₺
iPhone 15 Yakınlık Sensörü Değişimi30 ₺
iPhone 15 Mikrofon Değişimi30 ₺
iPhone 15 Hoparlör Değişimi30 ₺
iPhone 15 İç Kulaklık Değişimi30 ₺
iPhone 15 Kulaklık Soketi Değişimi30 ₺
iPhone 15 Sim Yuvası Değişimi30 ₺
iPhone 15 Titreşim Motoru Değişimi30 ₺
iPhone 15 Güç Tuşu Değişimi30 ₺
iPhone 15 Ses Tuşu Değişimi30 ₺
iPhone 15 Wifi Anteni Değişimi30 ₺
iPhone 15 Bluetooth Anteni Değişimi30 ₺
iPhone 15 Şebeke Anteni Değişimi30 ₺
iPhone 15 NFC Anteni Değişimi30 ₺
iPhone 15 Hafıza Yükseltme30 ₺
iPhone 15 Anakart Onarımı30 ₺
iPhone 15 Sıvı Teması30 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: