iPhone 15 Pro Ekran Değişimi

iPhone 15 Pro cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? iPhone 15 Pro ekran değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili ekran değişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
iPhone 15 Pro Ekran Değişimi


FİYAT
17500-17500 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
17500 ₺ 17500 ₺ 17500 ₺

iPhone 15 Pro ekran değişimi gerektiren durumlar genellikle ekranın fiziksel veya işlevsel olarak hasar görmesi nedeniyle ortaya çıkar.

iPhone 15 Pro ekran değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Çatlama ve Kırılma: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun ekranı düşmeler, darbeler veya çarpmalar sonucunda çatlayabilir veya kırılabilir. Ekranın çatlaması, kırılması veya parçalanması iPhone 15 Pro ekran değişimi işlemi gerektirir.

  • Dokunmatik Sorunları: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun ekranında dokunmatik hassasiyetinin azalması veya yanıt vermemesi, iPhone'unuzun normal kullanımını zorlaştırabilir. Bu tür dokunmatik sorunları genellikle iPhone 15 Pro ekran değişimi ile çözülür.

  • Ekran Donması: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun ekranının aniden donması veya dokunmatik özelliklerinin işlememesi, yazılımsal bir sorunun belirtisi olabileceği gibi, fiziksel bir hasar nedeniyle de olabilir. Bu tür sorunlara ilk olarak yazılımsal olarak müdahale edilir, fiziksel sorunlar iPhone 15 Pro ekran değişimi ile çözülür.

  • Renk Anormallikleri ve Parlaklık Sorunları: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun ekranının renkleri soluk veya anormal görüntüleniyorsa, parlaklık seviyesi düzensiz bir şekilde kendiliğinden değişiyorsa ve ayarlamalara rağmen düzgün bir ekran parlaklığı elde edemiyorsanız, iPhone 15 Pro ekran değişimi gerekebilir.

  • Ekran Titremesi: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun ekranının titreşmesi veya titremesi, ekranın arızalı olduğu ve değişmesi gerektiğinin bir işaretidir.

  • İç Ekran Kırılması: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun ekranının görüntü vermeyi durdurması, görüntü gelmemesi veya mürekkep akması benzeri mor renkli lekelenmeler mevcutsa, bu ekranınızın iç kısmının kırıldığı anlamına gelir, ekran değişimi ile çözülür.

  • Fiziksel Deformasyon: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun baskı altında kalması sonucu ekran fiziksel olarak deforme olabilir, eğrilebilir veya bükülebilir. Bu tarz deformasyonlar genellikle ekran ve kasa arasında uyuşmazlıklara sebep olur ve normal cihaz kullanımında sorunlar yaratır. iPhone 15 Pro ekran değişimi yaptırarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Sıvı Teması: iPhone 15 Pro cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması sonucu ekranın iç bileşenleri zarar görebilir ve ekranın işlevselliğini kaybetmesine yol açabilir.

Eğer iPhone'unuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız iPhone 15 Pro ekran değişimi yaptırmanız gerekir.

iPhone Ekran Değişimi Fiyat Listesi sayfamızdan tüm modeller için güncel iPhone ekran değişimi fiyat listesine ulaşabilirsiniz.

iPhone 15 Pro Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

iPhone 15 Pro ekran değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 17500 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

iPhone 15 Pro ekran değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

iPhone 15 Pro ekran değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

iPhone 15 Pro ekran değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
iPhone 15 Pro Ön Cam Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Batarya Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Şarj Soketi Değişimi3500 ₺
iPhone 15 Pro Face ID Onarımı35 ₺
iPhone 15 Pro Kasa Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Arka Cam Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Ön Kamera Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Arka Kamera Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Kamera Camı Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Mikrofon Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Hoparlör Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro İç Kulaklık Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Sim Yuvası Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Güç Tuşu Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Ses Tuşu Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Wifi Anteni Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Bluetooth Anteni Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Şebeke Anteni Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro NFC Anteni Değişimi35 ₺
iPhone 15 Pro Hafıza Yükseltme35 ₺
iPhone 15 Pro Anakart Onarımı35 ₺
iPhone 15 Pro Sıvı Teması35 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin:

Onarım Merkezi Whatsapp İletişim