Samsung Galaxy A41 Ekran Değişimi

Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Samsung Galaxy A41 ekran değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili ekran değişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Samsung Galaxy A41 Ekran Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Samsung Galaxy A41 ekran değişimi gerektiren durumlar genellikle ekranın fiziksel veya işlevsel olarak hasar görmesi nedeniyle ortaya çıkar.

Samsung Galaxy A41 ekran değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Çatlama ve Kırılma: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun ekranı düşmeler, darbeler veya çarpmalar sonucunda çatlayabilir veya kırılabilir. Ekranın çatlaması, kırılması veya parçalanması ekran değişimi işlemi gerektirir.

  • Dokunmatik Sorunları: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun ekranında dokunmatik hassasiyetinin azalması veya yanıt vermemesi, Samsung'unuzun normal kullanımını zorlaştırabilir. Bu tür dokunmatik sorunları genellikle ekran değişimi ile çözülür.

  • Ekran Donması: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun ekranının aniden donması veya dokunmatik özelliklerinin işlememesi, yazılımsal bir sorunun belirtisi olabileceği gibi, fiziksel bir hasar nedeniyle de olabilir. Bu tür sorunlara ilk olarak yazılımsal olarak müdahale edilir, fiziksel sorunlar ekran değişimi ile çözülür.

  • Renk Anormallikleri ve Parlaklık Sorunları: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun ekranının renkleri soluk veya anormal görüntüleniyorsa, parlaklık seviyesi düzensiz bir şekilde kendiliğinden değişiyorsa ve ayarlamalara rağmen düzgün bir ekran parlaklığı elde edemiyorsanız ekran değişimi gerekebilir.

  • Ekran Titremesi: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun ekranının titreşmesi veya titremesi, ekranın arızalı olduğu ve değişmesi gerektiğinin bir işaretidir.

  • İç Ekran Kırılması: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun ekranının görüntü vermeyi durdurması, görüntü gelmemesi veya mürekkep akması benzeri mor renkli lekelenmeler mevcutsa, bu ekranınızın iç kısmının kırıldığı anlamına gelir, ekran değişimi ile çözülür.

  • Fiziksel Deformasyon: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun baskı altında kalması sonucu ekran fiziksel olarak deforme olabilir, eğrilebilir veya bükülebilir. Bu tarz deformasyonlar genellikle ekran ve kasa arasında uyuşmazlıklara sebep olur ve normal cihaz kullanımında sorunlar yaratır. Ekran değişimi yaptırarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Sıvı Teması: Samsung Galaxy A41 cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması sonucu ekranın iç bileşenleri zarar görebilir ve ekranın işlevselliğini kaybetmesine yol açabilir.

Eğer Samsung'unuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Samsung Galaxy A41 ekran değişimi yaptırmanız gerekir.

Samsung Galaxy A41 Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy A41 ekran değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Samsung Galaxy A41 ekran değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Samsung Galaxy A41 ekran değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Samsung Galaxy A41 ekran değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Samsung Galaxy A41 Ön Cam Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Batarya Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Parmak İzi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Kasa Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Arka Kapak Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Ön Kamera Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Arka Kamera Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Kamera Camı Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Mikrofon Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Hoparlör Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A41 Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A41 Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A41 Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A41 NFC Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A41 Yazılım Güncelleme350 ₺
Samsung Galaxy A41 Anakart Onarımı875 ₺
Samsung Galaxy A41 Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: