Samsung Galaxy A70s Ön Kamera Değişimi

Samsung Galaxy A70s cep telefonunuzun ön kamerası mı bozuldu? Samsung Galaxy A70s ön kamera değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili ön kamera onarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Samsung Galaxy A70s Ön Kamera Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Samsung Galaxy A70s ön kamera değişimi değişimi gerektiren durumlar, cihazın ön kamerasının işlevselliğini kaybetmesi, görüntü kalitesinin düşmesi veya kamera uygulamalarında sorunlar yaşanması gibi nedenlerle ortaya çıkar.

Samsung'unuzun ön kamerasının düzgün çalışması, selfie çekimleri, görüntülü görüşmeler ve diğer kamera işlevleri için önemlidir.

Samsung Galaxy A70s ön kamera değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: Samsung Galaxy A70s ön kameranızın camı çizilmiş, kırılmış veya çatlaksa, kameranın değiştirilmesi gerekebilir.

  • Düşük Görüntü Kalitesi: Samsung'unuzun ön kamerasından alınan görüntülerin kalitesinin düşmesi veya bulanık olması, kameranın sorunlu olduğunun bir işareti olabilir.

  • Kamera Çalışmama: Samsung Galaxy A70s ön kameranın açılmaması veya hiç tepki vermemesi durumu, kameranın işlevselliğini kaybettiğini gösterebilir.

  • Odaklama Sorunları: Ön kameranın otomatik odaklama yapmaması veya görüntünün odaklanmasında sorunlar yaşanması, kameranın değiştirilmesini gerektirebilir.

  • Renk Bozuklukları: Ön kameradan alınan görüntülerin renkleri solmuş veya anormal görünüyorsa, kamerada sorun olabileceği düşünülebilir.

  • Uygulama Sorunları: Farklı kamera uygulamalarını kullanmanıza rağmen sorunların devam etmesi, kameranın fiziksel bir problemi olabileceğini gösterebilir.

  • Yeniden Başlatma: Samsung Galaxy A70s ön kamerasını kullanırken cihazın sık sık yeniden başlaması veya donması durumu, kameranın donanımsal olarak sorunlu olduğunun bir işareti olabilir.

  • Sıvı Teması: Samsung Galaxy A70s cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması ön kamerasının zarar görmesine ve bozulmasına sebep olabilir.

Eğer Samsung'unuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Samsung Galaxy A70s ön kamera değişimi yaptırmanız gerekir.

Samsung Galaxy A70s Ön Kamera Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy A70s Ön kamera değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Samsung Galaxy A70s Ön kamera değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Samsung Galaxy A70s Ön kamera değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Samsung Galaxy A70s Ön kamera değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Samsung Galaxy A70s Ekran Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Ön Cam Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Batarya Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Parmak İzi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Kasa Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Arka Kapak Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Arka Kamera Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Kamera Camı Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Mikrofon Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Hoparlör Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy A70s Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A70s Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A70s Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A70s NFC Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy A70s Yazılım Güncelleme350 ₺
Samsung Galaxy A70s Anakart Onarımı875 ₺
Samsung Galaxy A70s Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: