Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Ekran Değişimi

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili ekran değişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Ekran Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi gerektiren durumlar genellikle ekranın fiziksel veya işlevsel olarak hasar görmesi nedeniyle ortaya çıkar.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Çatlama ve Kırılma: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun ekranı düşmeler, darbeler veya çarpmalar sonucunda çatlayabilir veya kırılabilir. Ekranın çatlaması, kırılması veya parçalanması ekran değişimi işlemi gerektirir.

  • Dokunmatik Sorunları: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun ekranında dokunmatik hassasiyetinin azalması veya yanıt vermemesi, Samsung'unuzun normal kullanımını zorlaştırabilir. Bu tür dokunmatik sorunları genellikle ekran değişimi ile çözülür.

  • Ekran Donması: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun ekranının aniden donması veya dokunmatik özelliklerinin işlememesi, yazılımsal bir sorunun belirtisi olabileceği gibi, fiziksel bir hasar nedeniyle de olabilir. Bu tür sorunlara ilk olarak yazılımsal olarak müdahale edilir, fiziksel sorunlar ekran değişimi ile çözülür.

  • Renk Anormallikleri ve Parlaklık Sorunları: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun ekranının renkleri soluk veya anormal görüntüleniyorsa, parlaklık seviyesi düzensiz bir şekilde kendiliğinden değişiyorsa ve ayarlamalara rağmen düzgün bir ekran parlaklığı elde edemiyorsanız ekran değişimi gerekebilir.

  • Ekran Titremesi: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun ekranının titreşmesi veya titremesi, ekranın arızalı olduğu ve değişmesi gerektiğinin bir işaretidir.

  • İç Ekran Kırılması: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun ekranının görüntü vermeyi durdurması, görüntü gelmemesi veya mürekkep akması benzeri mor renkli lekelenmeler mevcutsa, bu ekranınızın iç kısmının kırıldığı anlamına gelir, ekran değişimi ile çözülür.

  • Fiziksel Deformasyon: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun baskı altında kalması sonucu ekran fiziksel olarak deforme olabilir, eğrilebilir veya bükülebilir. Bu tarz deformasyonlar genellikle ekran ve kasa arasında uyuşmazlıklara sebep olur ve normal cihaz kullanımında sorunlar yaratır. Ekran değişimi yaptırarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Sıvı Teması: Samsung Galaxy S20 Ultra 5G cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması sonucu ekranın iç bileşenleri zarar görebilir ve ekranın işlevselliğini kaybetmesine yol açabilir.

Eğer Samsung'unuzda yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi yaptırmanız gerekir.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Samsung Galaxy S20 Ultra 5G ekran değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Ön Cam Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Batarya Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Parmak İzi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Kasa Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Arka Kapak Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Ön Kamera Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Arka Kamera Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Kamera Camı Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Mikrofon Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Hoparlör Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G NFC Anteni Değişimi700 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Yazılım Güncelleme350 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Anakart Onarımı875 ₺
Samsung Galaxy S20 Ultra 5G Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: