Infinix Hot 10T Ekran Değişimi

Infinix Hot 10T cep telefonunuzun ekranı mı kırıldı? Infinix Hot 10T ekran değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili ekran değişimi hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Infinix Hot 10T Ekran Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Infinix Hot 10T ekran değişimi gerektiren durumlar genellikle ekranın fiziksel veya işlevsel olarak hasar görmesi nedeniyle ortaya çıkar.

Infinix Hot 10T ekran değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Çatlama ve Kırılma: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun ekranı düşmeler, darbeler veya çarpmalar sonucunda çatlayabilir veya kırılabilir. Ekranın çatlaması, kırılması veya parçalanması ekran değişimi işlemi gerektirir.

  • Dokunmatik Sorunları: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun ekranında dokunmatik hassasiyetinin azalması veya yanıt vermemesi, Infinix'inizin normal kullanımını zorlaştırabilir. Bu tür dokunmatik sorunları genellikle ekran değişimi ile çözülür.

  • Ekran Donması: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun ekranının aniden donması veya dokunmatik özelliklerinin işlememesi, yazılımsal bir sorunun belirtisi olabileceği gibi, fiziksel bir hasar nedeniyle de olabilir. Bu tür sorunlara ilk olarak yazılımsal olarak müdahale edilir, fiziksel sorunlar ekran değişimi ile çözülür.

  • Renk Anormallikleri ve Parlaklık Sorunları: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun ekranının renkleri soluk veya anormal görüntüleniyorsa, parlaklık seviyesi düzensiz bir şekilde kendiliğinden değişiyorsa ve ayarlamalara rağmen düzgün bir ekran parlaklığı elde edemiyorsanız ekran değişimi gerekebilir.

  • Ekran Titremesi: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun ekranının titreşmesi veya titremesi, ekranın arızalı olduğu ve değişmesi gerektiğinin bir işaretidir.

  • İç Ekran Kırılması: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun ekranının görüntü vermeyi durdurması, görüntü gelmemesi veya mürekkep akması benzeri mor renkli lekelenmeler mevcutsa, bu ekranınızın iç kısmının kırıldığı anlamına gelir, ekran değişimi ile çözülür.

  • Fiziksel Deformasyon: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun baskı altında kalması sonucu ekran fiziksel olarak deforme olabilir, eğrilebilir veya bükülebilir. Bu tarz deformasyonlar genellikle ekran ve kasa arasında uyuşmazlıklara sebep olur ve normal cihaz kullanımında sorunlar yaratır. Ekran değişimi yaptırarak bu sorunların önüne geçebilirsiniz.

  • Sıvı Teması: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması sonucu ekranın iç bileşenleri zarar görebilir ve ekranın işlevselliğini kaybetmesine yol açabilir.

Eğer Infinix'inizde yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Infinix Hot 10T ekran değişimi yaptırmanız gerekir.

Infinix Hot 10T Ekran Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Hot 10T ekran değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Infinix Hot 10T ekran değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Infinix Hot 10T ekran değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Infinix Hot 10T ekran değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Infinix Hot 10T Ön Cam Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Batarya Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Parmak İzi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Kasa Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Arka Kapak Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Ön Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Arka Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Kamera Camı Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Mikrofon Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Hoparlör Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T NFC Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T Yazılım Güncelleme350 ₺
Infinix Hot 10T Anakart Onarımı875 ₺
Infinix Hot 10T Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: