Infinix Hot 10T Şarj Soketi Değişimi

Infinix Hot 10T cep telefonunuzun şarj soketi mi bozuldu? Infinix Hot 10T şarj soketi değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili soket onarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Infinix Hot 10T Şarj Soketi Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Infinix Hot 10T şarj soketi değişimi gerektiren durumlar, genellikle cihazın şarj edilmesi veya veri transferi işlemlerinde yaşanan sorunlarla ilişkilidir.

Infinix'inizin şarj soketi bozulduğunda, cihazın doğru bir şekilde şarj edilmesi veya bağlantı kurması zorlaşabilir.

Infinix Hot 10T şarj soketi değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Zorlu Şarj İşlemi: Infinix Hot 10T cep telefonunuzu şarj etmek için kabloyu sokete takarken güçlük çekiyorsanız veya kablonun düzgün şekilde oturması için zorlamanız gerekiyorsa, şarj soketi bozulmuş olabilir.

  • Yavaş Şarj Olma: Infinix Hot 10T cep telefonunuzu şarj etmeye çalıştığınızda şarj işlemi normalden daha yavaş gerçekleşiyorsa veya düzensiz bir şekilde şarj oluyorsa, şarj soketinde sorun olabilir.

  • Bağlantı Sorunları: Infinix'inizi şarj etmeye çalıştığınızda veya veri transferi için bağlantı kurduğunuzda, bağlantı sürekli kopuyorsa, şarj soketi içindeki pinlerde sorun meydana gelmiş olabilir. Şarj soketi değişimi ile bu sorunları çözebilirsiniz.

  • Şarj Soketi Kirliliği: Infinix'inizi şarj etmeye çalıştığınızda şarj kablosu sokete oturmuyor ve sık sık yerinden çıkıyorsa, soket içerisinde toz, kir veya yabancı madde birikmiş olabilir. Bunun sonucu olarak şarj bağlantısı ve veri aktarımı kesilebilir.

  • Fiziksel Hasar: Infinix Hot 10T şarj soketinizin hatalı kullanılması sonucu içerisindeki pinlerde fiziksel hasar meydana geldiğinde, şarj alma ve veri aktarma sorunları ortaya çıkar. Şarj soketi değişimi yapılarak bu sorunlar çözülebilir.

  • Sıvı Teması: Infinix Hot 10T cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması şarj soketi içerisindeki pinlerin oksitlenmesine ve kısa devre yapmasına yol açabilir. Bu durum şarj işlemi sırasında güvenlik sorunları yaşanmasına sebep olabilir.

Eğer Infinix'inizde yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Infinix Hot 10T şarj soketi değişimi yaptırmanız gerekir.

Infinix Hot 10T Şarj Soketi Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Hot 10T Şarj soketi değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Infinix Hot 10T Şarj soketi değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Infinix Hot 10T Şarj soketi değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Infinix Hot 10T Şarj soketi değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Infinix Hot 10T Ekran Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Ön Cam Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Batarya Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Parmak İzi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Kasa Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Arka Kapak Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Ön Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Arka Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Kamera Camı Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Mikrofon Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Hoparlör Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 10T Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T NFC Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 10T Yazılım Güncelleme350 ₺
Infinix Hot 10T Anakart Onarımı875 ₺
Infinix Hot 10T Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: