Infinix Hot 8 Arka Kamera Değişimi

Infinix Hot 8 cep telefonunuzun kamerası mı bozuldu? Infinix Hot 8 arka kamera değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili arka kamera onarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Infinix Hot 8 Arka Kamera Değişimi


FİYAT
35-35 ₺

SÜRE
30 Dakika

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

A+ Kalite Revize Orijinal
35 ₺ 35 ₺ 35 ₺

Infinix Hot 8 arka kamera değişimi gerektiren durumlar, cihazın arka kamerasının işlevselliğini kaybetmesi, görüntü kalitesinin düşmesi veya kamera uygulamalarında sorunlar yaşanması gibi nedenlerle ortaya çıkar.

Infinix'inizin arka kamerasının düzgün çalışması, fotoğraf ve video çekimleri için önemlidir, bu yüzden sorunlar zamanında çözülmelidir.

Infinix Hot 8 arka kamera değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: Infinix Hot 8 arka kameranızın lensi çizilmiş, kırılmış veya çatlaksa, kamera bileşenlerinde fiziksel bir hasar meydana gelmiş olabilir.

  • Düşük Görüntü Kalitesi: Infinix'inizin arka kamerasından alınan fotoğraf veya videoların kalitesi beklenenden düşükse veya bulanık görünüyorsa, kamera lensinde veya sensöründe sorun olabilir.

  • Kamera Çalışmama: Infinix Hot 8 kamera uygulamasını açtığınızda hiçbir tepki alamıyorsanız veya siyah ekran görüntüleniyorsa, arka kamera arızalı olabilir.

  • Odaklama Sorunları: Arka kameranın otomatik odaklama yapmaması veya görüntünün odaklanmasında sorunlar yaşanması, kameranın değiştirilmesini gerektirebilir.

  • Renk Bozuklukları: Arka kameradan gelen görüntülerin renkleri anormal görünüyorsa veya gerçek renkleri yansıtmıyorsa, kamerada sorun olabilir.

  • Uygulama Sorunları: Farklı kamera uygulamalarını kullanmanıza rağmen sorunların devam etmesi, kameranın fiziksel bir problemi olabileceğini gösterebilir.

  • Yeniden Başlatma: Infinix Hot 8 arka kamerasını kullanırken cihazın sık sık yeniden başlaması veya donması durumu, kameranın donanımsal olarak sorunlu olduğunun bir işareti olabilir.

  • Sıvı Teması: Infinix Hot 8 cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması arka kamerasının zarar görmesine ve bozulmasına sebep olabilir.

Eğer Infinix'inizde yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Infinix Hot 8 arka kamera değişimi yaptırmanız gerekir.

Infinix Hot 8 Arka Kamera Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Hot 8 arka kamera değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 35 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Infinix Hot 8 arka kamera değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Infinix Hot 8 arka kamera değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Infinix Hot 8 arka kamera değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Infinix Hot 8 Ekran Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Ön Cam Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Batarya Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Parmak İzi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Kasa Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Arka Kapak Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Ön Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Kamera Camı Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Mikrofon Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Hoparlör Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 8 Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 8 Şebeke Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 8 NFC Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 8 Yazılım Güncelleme350 ₺
Infinix Hot 8 Anakart Onarımı875 ₺
Infinix Hot 8 Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: