Infinix Hot 8 Şebeke Anteni Değişimi

Infinix Hot 8 cep telefonunuzda şebeke sorunu mu yaşıyorsunuz? Infinix Hot 8 şebeke anteni değişimi ücreti, değişim süreci ve garantili şebeke onarımı hakkında daha fazla bilgi edinin.


HIZLI TESLİMAT UYGUN FİYAT ÜCRETSİZ KARGO
Infinix Hot 8 Şebeke Anteni Değişimi


FİYAT
700-700 ₺

SÜRE
1 Saat

KALİTE
Orijinal

GARANTİ
365 Gün
Whatsapp

Infinix Hot 8 şebeke anteni değişimi gerektiren durumlar, cihazın mobil ağlara bağlanmada sorunlar yaşanması, düşük sinyal gücü veya kesintili bağlantı gibi nedenlerle ortaya çıkar.

Infinix'inizin şebeke anteni, cihazınızın baz istasyonlarına bağlanarak mobil ağ sunucularından operatör sinyallerini almasını sağlar.

Infinix Hot 8 şebeke anteni değişimi gerektiren yaygın durumlardan bazıları:

  • Fiziksel Hasar: Infinix'inizde düşmeler, darbeler veya çarpışmalar nedeniyle şebeke anteni bileşenleri hasar görmüşse, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • Zayıf Sinyal: Infinix Hot 8 cihazınızda düşük sinyal seviyeleri veya hiç sinyal alamaması durumu, şebeke anteni sorunlarını gösterebilir.

  • Sinyal Kaybı: Cihazınızda sık sık sinyal kaybı yaşanıyorsa veya sinyal düzensiz bir şekilde kopuyorsa, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • 3G/4G/5G Değişimi: Infinix'iniz farklı şebeke türlerine geçtiğinde veya geçiş yaparken sorunlar yaşanıyorsa, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • Yavaş Veri Bağlantısı: Cihazın mobil veri bağlantısı yavaş veya düzensiz ise, şebeke anteni sorunlarının bir belirtisi olabilir.

  • Ağ Geçiş Sorunları: Cep telefonunuzda farklı baz istasyonları arasında geçiş yaparken veya ağ taraması yaparken sorunlar yaşanıyorsa, şebeke anteni değişimi gerekebilir.

  • Çevredeki Diğer Cihazlardan Daha Zayıf Sinyal: Aynı şebekeyi kullanan diğer cihazlarla karşılaştırıldığında Infinix'inizin daha düşük sinyal seviyeleri alması, şebeke anteni sorunlarına işaret edebilir.

  • Sıvı Teması: Infinix Hot 8 cep telefonunuzun sıvıya maruz kalması şebeke anteninin bozulmasına sebep olabilir.

Eğer Infinix'inizde yukarıdaki sorunlardan birini yaşıyorsanız Infinix Hot 8 şebeke anteni değişimi yaptırmanız gerekir.

Infinix Hot 8 Şebeke Anteni Değişimi Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Infinix Hot 8 Şebeke anteni değişimi fiyatı ne kadar ?

Onarım Merkezi arızalı cihazınızı inceledikten sonra tamir işleminin toplam maliyetini parça ücreti ve işçilik ücreti dahilinde tarafınıza iletir. Sorununuz garanti kapsamında değilse ödeyeceğiniz ücret 700 ₺'dir. Tüm fiyatlar Türk lirası cinsinden olup fiyatlara standart olarak %18 KDV dahildir.

Infinix Hot 8 Şebeke anteni değişimi ne kadar sürer ?

Onarım Merkezi mağazamıza geldiğiniz durumlarda onarım işlemlerinizi genellikle aynı gün içerisinde yapar ve cihazınızı teslim eder. Arızalı cihazlarınızı firmamıza kargo ile göndermeniz durumunda onarım süresi 3 ila 7 iş günü arasında değişir.

Infinix Hot 8 Şebeke anteni değişimi nasıl yapılır ?

Teknik servis ekibimiz arızalı cihazınızı inceledikten sonra onarım işleminin toplam maliyetini tarafınıza iletir, bu sayede sürpriz ek ücretler ile karşılaşmazsınız.

Infinix Hot 8 Şebeke anteni değişimi sırasında telefonumdaki bilgiler silinir mi ?

Onarım işlemleri sırasında telefonunuzun içindeki bilgiler silinmez. Eğer telefonunuzun içerisindeki bilgilerin silinmesini istiyorsanız ayrıca belirtebilirsiniz.

Daha fazla bilgi

Onarım işlemleri ile ilgili tüm soru ve sorunlarınız için whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.


Diğer Onarım Fiyat
Infinix Hot 8 Ekran Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Ön Cam Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Batarya Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Şarj Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Parmak İzi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Kasa Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Arka Kapak Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Ön Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Arka Kamera Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Kamera Camı Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Yakınlık Sensörü Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Mikrofon Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Hoparlör Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 İç Kulaklık Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Kulaklık Soketi Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Sim Yuvası Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Titreşim Motoru Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Güç Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Ses Tuşu Değişimi35 ₺
Infinix Hot 8 Wifi Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 8 Bluetooth Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 8 NFC Anteni Değişimi700 ₺
Infinix Hot 8 Yazılım Güncelleme350 ₺
Infinix Hot 8 Anakart Onarımı875 ₺
Infinix Hot 8 Sıvı Teması700 ₺

Aldığınız hizmeti değerlendirin: